_

Kurumsal Eşya Depolama

_

Tahincioğlu Kurumsal Depolama Hizmetleri

Depolama alanları bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal firmalarında ihtiyaç duyduğu önemli iş kollarından biridir. Kurumsal firmalar birim değişikliği, ekstra departman, kurum yenileme vs gibi birçok neden ile eşya depolama alanlarına ihtiyaç duyabilmektedirler. Kamu kurum ve kuruluşları, il özel idare gibi birçok kurumsal ve ya kamusal alana hizmet veren Tahincioğlu depolama firması olarak İstanbul ve tüm halkı için en öncelikli firma olarak her daim yerimizi koruyor ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermiyoruz.

Kurumsal Depolama Alanları İçin Fiyat Politikaları

Bilindiği üzere çok fazla depolama alanı kiralanabilecek firmalar mevcut. Bir müşteri ve ya kurum olarak elbette önceliklerinizden biri en uygun fiyat sunan bir firmaya yönelmek olacaktır. Fakat uygun fiyat garantisi sunarken bir firmanın bu uygun fiyat politikası karşısında size sunacağı hizmetlerin içeriğinin de ne olduğunu dikkate almanız gerektiği konusunda önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederiz. Öncelikle firma güvenilirliği, uzman ekip çalışması, günümüz teknolojik sistemler kullanımına, iletişim ağının güçlülüğüne ve daha sayılabilecek birçok önemli kavramı barındırıp barındırmadığına dikkat etmenizde fayda var.

Kurumsal Depolama Hizmeti Alırken Paketleme ve Kolileme İşlemleri Kim Tarafından Yapılmaktadır?

Bu soru firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Biz firma olarak kurumsal depolama alanı kiraladığınız takdir de paketleme ve kolileme işlemini üstlenerek tüm sorumluluklarınızı üstleniyoruz. Bazı firmalar paketleme ve kolileme işlemlerini müşteriye bırakarak hazır olan eşyayı alarak depolama alanlarına taşıyarak işlemini tamamlarken, Tahincioğlu depolama olarak bizler depolama alanı kiraladığınız andan itibaren tüm işlemlerinizi gerçekleştirerek sizleri bu yoğun ve stresli süreçten uzak tutuyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz kuruma gelerek saklama alanına gidecek olan tüm eşyalarınızı büyüklük, ağırlık ve hassasiyetlerine göre farklı teknik ve malzemeler ile paketleyerek sizler için özenle hazırlanmış kolilere yerleştirerek tüm işlemleri kendileri yapmaktadırlar. Böylelikle siz kurumsal depolama hizmetini satın alırken firmanın tüm hizmetlerinden faydalanmış olacaksınız. Tüm bu hizmetlerimizden sizlerde faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan müşteri temsilcisi numaralarımızı arayarak kurumsal depolama hizmetimizi satın alabilir ve eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.