_

Tahincioğlu Nakliyat

Hakkımızda

_

Günümüz koşullarında modern hizmetler sunan nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşu Tahincioğlu Nakliyat Ltd.Şti olarak 1953 yılından bu yana sürdürmüş olduğumuz uluslar arası kalite standartlarında taşımacılık hizmetlerinde 65 yılı geride bırakan firmamız bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı profesyonel düzeyde karşılamaktan kıvanç duymaktadır. Piyasa şartlarına göre olabildiği ölçüde fiyatlarını makul düzeyde tutan firmamız hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerine aralıksız şekilde devam etmektedir.

Çağın gerekliliklerine uygun olarak son derece yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımızla başta;

  • Evden eve taşımacılık
  • Eşya depolama
  • Asansör hizmetleri
  • İşyeri, Şirket, Fabrika, Ofis ve Büro taşımacılığı

Gibi çok sayıda hizmet iyi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Bünyesinde barındırdığı uzman personeliyle bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz tüm başarılı nakliyat projelerinde üstün performans sergileyen Tahincioğlu Nakliyat güvencesinde sunulan ayrıcalıklı hizmetler ile henüz tanışmadıysanız, şu an sizlere bir telefon uzaklığında bulunduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sıfır hasar prensibinin uygulandığı tüm çalışmalarında huzur ve güven içinde bir taşımacılığı garanti eden kuruluşumuz uzun yıllara dayalı tecrübesi ile sizlerin hizmetinde olmaktan onur duyacaktır. Dilerseniz tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya yararlanmak için sitemiz üzerinde bulunan telefonlarımızdan bizleri günün her saatinde hiç çekinmeden lütfen arayabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz sizlerden gelecek çağrılara yanıt vermek üzere telefonları başında aramanızı bekliyor olacaktır. Ayrıca E posta adresimizden bizlere ulaşmanız durumunda en kısa sürede sizlere dönüş sağlamaktayız.

Saygılarımızla

Tahincioğlu Nakliyat Hizmetleri Ltd. Şti