Evden Eve Nakliyat Ve  Depolama

Çağın gerekliliklerine uygun olarak tüm gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan firmamız son derece modern koşullarda  Evden Eve Nakliyat Ve  depolama hizmetlerini sunmaktan gurur duyar. Bu bağlamda sunduğu hizmetlerin kalitesi ile değerli müşterilerimizin takdirini kazanmayı bilen kuruluşumuz eşya depolama gibi ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı profesyonel düzeyde karşılamaktadır. Bilindiği gibi şehir içi veya şehirlerarası gerek ev eşyası gerekse kurumsal nitelik taşıyan eşyaların ilk yüklemesinin ardından eşyanın indirileceği yerin bazen belli olmaması gibi durumlara rastlanılabiliyor. Modern taşımacılık anlayış ile hareket eden firmamız sizlerden gelmesi muhtemel bu isteklerin yerine getirilmesi noktasında eşyalarınızı sizin belirleyeceğiniz tarihe kadar emanete alabiliyoruz.

Eşya Depolama Alanlarımız Uluslar arası Standartlara Göre Hazırlandı.

Tabii böyle bir durumda eşyanın aylarca zarar görmeden kalabilmesinin mutlaka sağlanması gerekiyor. Eşyalarınız için hazırladığımız eşya depolama tesislerimizin uluslararası standartlar göz önüne alınarak hazırlandığını hemen belirtelim. Dolayısıyla eşyalarınız depolarımızda bırakıldığı günkü gibi kalmakta ve ne zaman talep edersiniz o zamana kadar muhafaza edilmektedir. Rutubet veya yağış nedeniyle su sızıntılarına karşı özel tedbirler alınan depolarımız hakkında sizleri kısaca aydınlatalım.

  • Depolanacak eşyaları titizlikle ambalajlıyoruz.

Her ne kadar ilk taşıma sırasında paketleme ve ambalajlama işlemi yapılsa da uzun süre beklemesi muhtemel eşyalarınız tarafımızdan genel olarak büyük ölçülerde ikinci kez ambalajlama işlemine tabi tutulmaktadır. Böylece çifte izolasyon dediğimiz çalışma gerçekleşmiş oluyor ve eşyalarınız artık çok daha korunaklı bir şekilde beklemeye alınıyor.

  • Eşyalar belirli bir tertip ve düzene göre istiflenmektedir.

Yine uzun bekleme süresi göz önünde bulundurularak eşyalarınızın beklemeye alınacağı depolara bazı kurallar gözetilerek istifleme yapılmaktadır. Bu çerçevede aralarda boşluk bırakılmaması, hafif eşyaların üste, ağır eşyaların ise alt bölümlerde temel oluşturacak şekilde istiflenmesi gibi bir takım önlemler titizlikle uygulanmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetlerimiz Size Bir Telefon Kadar Yakın

Görüldüğü gibi eşya depolama hizmetleri sıradan bir çalışma ile gerçekleştirilemeyecek derecede önemli bir algoritma. Birbirinden değerli birçok eşya veya cihazın güvenli bir şekilde saklanabildiği çağdaş hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Sizleri cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Comments are disabled.